prasokontener

MPB 906 / MPB 907 / MPB 405

System, który został wynaleziony przez firmę Bergmann ponad 40 lat temu gwarantuje utrzymanie praskontenera w czystośći bez osadzania sie odpadów. Prasy MPB mogą być napełnianie bez przerwy, ponieważ tłoczysko wahadłowe każdorazowo przerzuca odpady przed płytę prasującą, która zagęszcza je do komory, co daje znakomite osiągi. Lata doświadczeń i rozwoju doprowadziły do uzyskania niskiej wagi przy wysokiej stabilności konstrukcji.

Tłok wahadłowy.
Efekt Samooczyszczenia.

Tłok zawieszony wahadłowo sprawia, że siłowniki nie mają bezpośredniego kontaktu z odpadami. To zapewnia znakomitą żywotność i niskie koszty konserwacji. Poza tym zostają wyeliminowane drogie koszty związane z czyszczeniem obszaru przed, pod i za tłoczyskiem. Tylko w prasokontenerach firmy BERGMANN dostępna jest zawsze cała pojemność komory załadowczej.

Specyfikacja techniczna

 

  Na hakowca (MPB 906/907) Na bramowca (MPB 405)
Rodzaj odpadów: Odpady mokre i odpady komunalne
Zastosowanie: Restauracje, hotele, szpitale, zakłady spożywcze, supermarkety, drukarnie, masarnie i wiele innych
Pojemność
(bez komory prasowania):
14 – 18m³ na hakowca 6 – 14 m³ (na bramowca)
Otwór załadowczy
Wymiary:
1.800 x 1.280 mm 1.400 x 1.000 mm (na bramowca)
Ilość rolek jezdnych: 2 lub 4 brak
Hak: Jednostronny lub dwustronny brak
Napęd: 5,5kW , 380 – 415V, 32A ( z pompą pojedynczą lub podwójną)
Wyposażenie opcjonalne: Sygnalizacja pełnego kontenera, wyrzutnik do pojemników 1100l, pokrywa jedno- lub dwuczęściowa, hydraulicznie otwierana pokrywa, elektrycznie otwierana pokrywa, zasyp, pilot, optyczna kurtyna bezpieczeństwa, sygnał optyczny, sygnał akustyczny i wiele wiele innych…

 

prasokontener